גלה עוד

סקודה סופרב פלאג אין

אמת המידה של קבוצת רכבי המנהלים, עכשיו עם חבילת אבזור קצה ולראשונה עם מערכת הנעה היברידית נטענת. סקודה סופרב היא ברירת המחדל עבור כל מי שמחפש מכונית מרווחת, נוחה מהודרת ומאובזרת ביותר. סקודה היא אחת מיצרניות הרכב הוותיקות ביותר באירופה והסופרב כיום משלבת בין מסורת האיכות והייחוד של היצרן עם הטכנולוגיה והחשיבה הלא שגרתית של העידן המודרני.

את הכוח מספקת יחידה היברידית-נטענת שניתן לחבר לשקע ביתי או לעמדת טעינה. התפוקה המשותפת של מנוע הטורבו-בנזין ושל המנוע החשמלי עומדת על 218 כ"ס ו-40 קג"מ כאשר תיבת הילוכים כפולת מצמדים עם 7 הילוכים מורידה את כל הכוח הזה לכביש. סוללת ליתיום עם קיבולת של 13 קוט"ש מקנה טווח נסיעה חשמלי-מלא של עד 62 ק"מ ואחריהם הסופרב עוברת לשימוש משולב את בנזין וחשמלי לפי הצורך כשהיא מנצלת את כוח הבלימה ואת המורדות שבכביש כדי לטעון את הסוללה.

חבילת אבזור הקצה, LAURIN & KLEMENT היא כל מה שאתם מייחלים לו ברכב המנהלים שלכם. מסך מגע 9.2 אינץ', מערכת שמע פרימיום מבית CANTON עם 12 רמקולים, גג שמש פנורמי, מושבי עור מחוממים ומאווררים בחזית, לוח מחוונים דיגיטלי עם התאמה אישית, מצלמות 360, בקרת אקלים לתל-אזורית, גלגל הגה מחומם, סייען חניה, דלת תא מטען חשמלית ואפילו תאורת אווירה.

חבילת הבטיחות המקיפה מקבלת את הדירוג הגבוה ביותר 8. זו כוללת בקרת שיוט אדפטיבית, בלימת חירום אוטונומית, ניטור שטחים מתים, זיהוי הולכי רגל ודו גלגלי, קריאת תמרורים וניטור עייפות נהג ועוד.

עם פנסי LED מלאים, חישוקי סגסוגת 18 אינץ' מעוצבים, נגיעות כרום לעיצוב המרכב, תמיד יהיה לכם אפקט הגעה מרשים בסקודה סופרב. רק אתם תדעו עד כמה נהניתם מהדרך.