גלה עוד

ביצועים וחשמל נפגשים

שחררו את כל המעצורים באאודי GT ETRON החשמלית. יוקרה עילית מבית AUDI המביאה את הידע והניסיון של דגמי ETRON לדגם החשמלי המלהיב ביותר שיוצר עד היום. חוויה טכנולוגית בהשריה מלאה שמתחילה מקוקפיט דיגיטלי מלא, חבילת אבזור עשירה, בורר מצבי נהיגה השולט בחלוקת הכוח לגלגלים ומווסת את 476 כוחות הסוס לדרישות של נהג שאינו מתפשר על דבר.

עיצוב

אם הייתה צריכים לדמיין איך תראה מכונית GT מהירה שמסוגלת לכסות קילומטרים רבים במהירות ונוחות, רוב הסיכויים שהיא הייתה נראית כמו אאודי GT ETRON המלהיבה. החזית היא אאודי אופיינית עם גריל קדמי מודגש, יחידות פנסי LED מלאים לפנים ומאחור המקנים חתימת אור ייחודית למי שמביט ב-GT בלילה.

הצללית היא של קופה עם 4 דלתות בביטוי הקלאסי ביותר של העיצוב, עם איזון מושלם בין החרטום, לקו הגג ולזנב קצר עם מתניים רחבים ומודגשים היוצרים מראה של יציבה בטוחה על הכביש ומחזק את מסר העוצמה של הרכב. את הלוק חותמים חישוקי גלגל 20 אינץ' מעוצבים ועליהם צמיגים ספורטיביים בחתך נמוך.

עיצוב תא הנהג וסביבת הנוסעים עומד בראש הפירמידה של רכבי הפרימיום המתקדמים ביותר. שילובי חומרים ייחודיים של עור יחד עם עור אקולוגי על מושבי ספורט מתכווננים. עיטורים וגימורים בנופח הייטקי וגווני גראפיט אפור, הגנה לספי דלת מאלומיניום. הנהג יהנה מקוקפיט דיגיטלי מלא עם לוח מחוונים 12.3 אינץ' עשיר במידע. בנוסף יש גם תצוגה עילית HUD ומסך מולטימדיה מרכזי 10.1 אינץ' שדרכו ניתן לשלוט בתפקודי רכב רבים ובהן מצבי הנהיגה השונים וגם מערכת השמע היוקרתית מבית O&B עם 16 רמקולים וסאב. אבזור נוסף כמו בקרת אקלים תלת-אזורית ומושבים מחוממים ומאווררים מבטיח שכל מי שנמצא ברכב ייהנה מחווית נסיעה ברמה הגבוהה ביותר.

כוח ועוצמה

אאודי נותנת כיסוי למראה הספורטיבי עם מערכת הנעה מרשימה במיוחד. ארכיטקטורת מערכת החשמל היא של מתח 800 וולט המאפשרת ליהנות מטעינה בקצב המהיר ביותר של סוללת ה-93 קוט"ש שברכב. החשמל מגיע לשני מנועים חשמליים בעלי תפוקה משותפת של 476 כ"ס והנעה כפולה. נתון המומנט המרשים של 63 קג"מ עוזר לשגר את ה-GT ל-100 קמ"ש ב-4.1 שניות בלבד והמהירות המירבית מוגבלת ל-245 קמ"ש. מערכת קירור מחוזקת של יחידת ההנעה מאפשר לנהג ה-GT תאוצות חוזרות ואופי נהיגה נמרץ מבלי לגרום לחימום יתר של הסוללה.

בנוסף, בורר מצבי נהיגה מאפשר הגדרה של אופי וכמות הפקת הכוח, כיול מתלי האוויר האדפטיביים וחלוקת הכוח בין ארבעת הגלגלים. הכל כדי לתת לך, הנהג, חווית נהיגה ללא פשרות.

בטיחות אקטיבית ומערכות סיוע

בטיחות פאסיבית ואקטיבית הם עמודי התווך של אאודי. לצד מימד הבטיחות שמגיע ממערכת הנעה QUATTRO המבטיחה אחיזה מיטבית בכל עת, מצוידת GT גם בחיישני תאורה וגשם, 8 כריות אוויר, מערכות בקרת יציבות ואחיזה, חבילת סיוע עירונית הכוללת יציאה בטוחה, סייען בצמתים ואפילו בלימה אוטונומית בנסיעה לפנים או לאחור עד 10 קמ"ש. בנוסף מצוידת אאודי GT גם בהתרעה ותיקון של סטיה מנתיב, בלימת חירום אוטונומית, זיהוי הולכי רגל ורוכבי דו גלגלי וגם ניטור שטחים מתים. בנוסף, הנוסעים הצעירים ביותר יהיו בטוחים עם עוגני ISOFIX למושבי הבטיחות לילדים. אאודי GT Etron מצוידת בכל מה שצריך להפוך כל נסיעה לחוויה נעימה ובטוחה.