גלה עוד

כל הפאר באריזה אורבנית

מרצדס A קלאס מגישה לכם את חבילת האיכות העילית של מותג מרצדס באריזה קומפקטית המתאימה לחיים בכרך. הממדים הנוחים יעשו כל כניסה לעיר לקלה ונוחה, יאפשרו כניסה זריזה לכל חניה ובכל זאת ישמרו על המראה המהפנט של משפחת דגמי מרצדס.

עיצוב

הדור החדש ביותר של מרצדס A קלאס מביא את שפת העיצוב החדשה ביותר של מרצדס. מהחזית המעוצבת עם גריל מרצדס ומצדיו פנסים ראשיים עם תאורת יום LED בעלת המראה הייחודי שכולם רוצים. למכסה המנוע קו קשתי מתון המרמז על העוצמה שתחתיו ומוביל את העין לשמשה קדמית נטויה ולקו גג ארוך ומתמשך לסיום אלגנטי בקו המותניים שמאד מזוהה עם העיצוב האייקוני של מרצדס.

מן הצד תמצאו את היחס המושלם בין שטח השמשות לצדי ה-A קלאס המעוצבת, חישוקי גלגל מסגסוגת בעיצוב ייחודי ובתי גלגלים המכסים עליהם באלגנטיות. שמשות פרטיות ומראות צד בצבע המרכב (משתנה בהתאם לחבילת האבזור) חותמים מראה פרמיום יוקרתי.

בתא הנוסעים תהנו מתא הנהג הדיגיטלי המתקדם של מרצדס. לוח המחוונים ניתן להגדרה ושינוי של תצוגת המידע והצבע שלה, כאשר מימין מסך ה-MBUX הוא הממשק החדשני של מרצדס האפשר גם הפעלה קולית וגישה לכל פונקציות הרכב ובהן מקורות שמע, הגדרות בקרת האקלים, מערכות בטיחות והנעה וגם אווירה וצבעים בחלל הרכב.

ריפודי המושבים ודיפוני הדלתות כמו גם הדשבורד עשויים ממיטב חומרי הגלם כדי להבטיח נוחות מעולה וחווית נסיעה פרמיום בעיר או מחוצה לה.

כוח ועוצמה

הכוח של המרצדס A250e מגיע מיחידת הנעה מתקדמת המשלבת מנוע חשמלי עם סוללה שניתנת לטעינה גם מרשת החשמל, יחד עם מנוע טורבו מתקדם. מערכת פלאג-אין מאפשרת נסיעה חשמלית נקיה של עד 70 ק"מ (WLTP). בנוסף המערכת גם נטענת בעצמה תוך כדי נסיעה ועת בלימה. עיקר הכוח מגיע ממנוע טורבו-בנזין חזק וחסכוני, יחד מפיקה מערכת ההנעה המתקדמת הזו 235 כ"ס ולא פחות מ-45 קג"מ שיורגשו היטב בכל תאוצה ובכל טווח המהירות. תיבת הילוכים אוטומטית כפולת-מצמדים עם 8 הילוכים מורידה את הכוח ביעילות המרבית לגלגלים הקדמיים ובעלת תפקיד מרכזי בהשגת צריכת דלק חסכונית במיוחד.

בטיחות אקטיבית ומערכות סיוע

מרצדס מובילה גם בתחום הבטיחות פאסיבית או אקטיבית. מרצדס A250e מצוידת ב-6 כריות אוויר או יותר, מערכות בקרת יציבות ואחיזה, ניטור לחץ אוויר בצמיגים וגם בשלדה בעלת אזורים סופגי אנרגיה ואזורים מוקשחים להגנה מרבית על הנהג והנוסעים. בנוסף, בהתאם לגרסה, ישולבו מערכות סיוע לנהג כמו בקרת שיוט אדפטיבית, תיקון סטיה מנתיב ואף בלימת חירום אוטונומית. זאת בנוסף להתרעות בפני אי שמירת מרחק, סטיה מנתיב, רכב בשטח מת ועוד. הכל כדי לעשות את החיים הבטוחים ביותר על הכביש.