גלה עוד

ראם TRX1500

שיא העוצמה שיא הפאר

לכאורה דבר והיפוכו אבל בעצם הרבה יותר הגיוני ממה שנראה. RAM TRX קובע סטנדרט חדש של עוצמה, ממדים ויכולת. מנוע V8 בנפח 6.2 מפלצתי המפיק 702 כ"ס וכ-90 קג"מ הופכים כל גבעה ודיונה למגרש משחקים עם כוח שיצמיד אותך למושב בעוצמה של מכונית-על. הכירו את הטנדר-על הראשון: RAM TRX.

עיצוב

הסטייל צורח "כוח" מכל פינה. ה-TRX זה לא הטנדר שעימו תשתלב בין כולם. החזית האגרסיבית היא רק הפתיחה לכנפיים מנופחות שמאכלסות צמיגי שטח 35 אינץ'. העמידה האגרסיבית על הכביש לא דומה לשום דבר אחר. אף אחד לא יישאר אדיש.

תא הנהג וסביבת הנוסעים כולם מדברים את שפת הכוח של מכונית שרירית אמריקאית. גלגל הגה קטום, תפרים קונטרסטיים על דיפוני הדשבורד והמושבים הספורטיביים, משוטים להעברת הילוכים בגב גלגל ההגה וכמובן קוקפיט דיגיטלי מלא עם תצוגה עילית המקרינה מידע על השמשה מול עיני הנהג, מסך מולטימדיה גדול עם ממשק מתקדם וחומרי ריפוד ספורטיביים כמו אלקנטרה, אלומיניום מוברש, עור וסיבי פחמן.

אבזור

חבילת האבזור הייחודית ל-TRX כוללת רשימת פריטים שיכולה להיות ברכב פאר וגם במכונית שרירים אימתנית. ה-TRX מצויד במערכת שמע סופר-איכותית מבית הרמן-קרדון עם 19 רמקולים, מושבים קדמיים עם כיוון חשמלי וזכרון, כל המושבים שברכב מאווררים, מערך מצלמות 360 מעלות וקווי הנחיה דינאמיים. החיים קלים יותר עם משטח טעינה אלחוטי לנייד, מפתח חכם עם יכולת התנעה מרחוק, דלת תא מטען עם פתיחה חשמלית ותאורת LED חיצונית ופנימית.

הנעה

ה-TRX הוא מפלצת שרירים לשטח וזה מתחיל ממנוע אימתני עם סופרצ'ארג'ר המפיק 702 כ"ס ן-90 קג"מ. תיבת הילוכים אוטומטית משוכללת עם 8 הילוכים מעבירה כוח לכל ארבעת הגלגלים דרך תיבת העברה עם LOW ונעילה. כמובן שיש גם בורר מצבי נהיגה בן שישה מצבים המשנה את מפות ניהול המנוע ובקרות האחיזה בהתאם לסוג השטח שאותו גורסים מתחת לגלגלי 35 אינץ'.

כל הכוח הזה לא יוכל להגיע לקרקע ללא שלדה מעולה ומערכת מתלים מתקדמת. זו כוללת בולמי זעזועים ייחודית מתוצרת בילשטיין השולטים במתלים הנפרדים בחזית וסרן חי מאחור – כולם עם קפיצי סליל במטרה לקבל מהלך מתלים ארוך במיוחד ואיכות נסיעה מעולה בכל תנאי הדרך.

בטיחות

עם הכוח מגיעה האחריות. חבילת הבטיחות המקיפה כוללת את מה שתצפו לו מרכב מתקדם המצויד בטכנולוגיות הקצה של  עולם הרכב: ניטור לחץ האוויר בצמיגים, יכולת לייצב נגרר, בלימת חירום אוטונומית, בקרת שיוט מסתגלת עם יכולת זחילה בפקקים, תיקון סטיה מנתיב, ניטור שטחים מתים ותנועה חוצה, זיהוי הולכי רגל ועוד.

בנוסף, חבילת האבזור כוללת גג שמש חשמלי כפול, מדרגות צד, כיסוי קשיח ושימושי מאד לארגז שמצידו מקבל ציפוי הגנה פנימי ועוד.