גלה עוד

פורד F550

סדרה F סופר דיוטי בנוי לכל משימה ומוכן לכל אתגר שתרצו להטיל על טנדר העבודה הקשוח ביותר בשוק. הסופר דיוטי מגיע במגוון תצורות ורמות אבזור מתצורת שלדה בסיסית ועד תא כפול ומפואר עם חבילות אבזור מהודרות ביותר שלא יביישו את מיטב רכבי הפרמיום. טנדר פורד סופר דיוטי, הכי קשוח הכי מפנק.

עיצוב

הדור החדש ביותר של פורד סדרה F סופר דיוטי מעוצב יותר מאי פעם. עם חזית אגרסיבית הכוללת פנסים גדולים החובקים גריל קדמי עם סמל FORD גדול ומעליו כיתוב SUPER DUTY מוטבע על מכסה המנוע. מסר העוצמה לא יכול להיות חזק ונוכח יותר ומלמד על העוצמה של הטנדר הזה שהוא כלי עבודה מקצועי וגם מפנק ונוח לשימושים פרטיים.

בהתאם לרמות האבזור השונות, הסופר דיוטי מציע מגוון רחב של אבזור נוחות. מסך מולטימדיה גדול עם קישוריות מלאה, בקרת אקלים רב אזורית, ריפודי עור, מושבים עם הזחה חשמלית, דוושות מתכווננות, מערכת שמע פרמיום מבית B&O ועוד אבזור נוחות רב המשתנה בהתאם לרמת האבזור.

חזק בכביש ובשטח

זה המנוע שיוצר אגדות. פורד סופר דיוטי מגיע כסטנדרט עם מנוע טורבו-דיזל V8 בנפח 6.7ל' המפיק 475 כ"ס ו-145 קג"מ שמגיעים ב-1,600 סל"ד נמוכים. הכוח העצום הזה יורד לגלגלים דרך תיבת הילוכים אוטומטית חדשה עם 10 הילוכים. הנהג יכול לבחור האם לשלוח את הכוח לגלגלים האחוריים בלבד או לכל הגלגלים דרך תיבת העברה עם מצבי HIGH ו-LOW המיועד לתנאי שטח קשים.

מבנה המתלים מתאים לקשוחות שבמשימות ותנאי השטח. בחזית תמצאו סרן קשיח עם קפיצי סליל וזרועות רדיוס – כדי לקבל עמידות, מהלך ארוך ויכולת להתמודד עם עומסים גבוהים. מאחור מותקן סרן קשיח חזק עם נעילת דיפרנציאל מקורית ואוחזים בו קפיצי עלה שהם אידיאליים ליכולת לשאת מטען רב.

בהתאם לגרסה אפשר להעמיס כ-1.5 טונות בארגז ולגרור עד 3.5 טונות. עם מרווח גחון של 216 מ"מ תוכלו להביא כל מטען עמוק לשטח או לאתר העבודה.

עובד בלי פשרות

בסיס גלגלים של 4,059 מ"מ מאפשר לא רק קבינה מרווחת לנהג ולצוות אלא גם ארגז מטען גדל ממדים עם אורך רצפה של מעל ל-2.0 מטרים ורוחב שמסוגל בקלות להכיל משטח תקני.

רשימת האבזור כוללת סייען לנסיעה לאחור עם נגרר. יש גם בקרת יציבות לנגרר , מערכת חשמל מחוזקת, בלמי דיסק לכל ארבעת הגלגלים, בורר מצבי נהיגה המתאים את מערכת ההנעה והורדת הכוח לתנאים המשתנים ועוד.

בטיחות אקטיבית ומערכות סיוע

פורד הייתה מהחלוצות של שילוב מערכות בטיחות אקטיביות לסיוע לנהג ומניעת תאונות. הדור החדש ביותר של פורד סופר דיוטי נקראת ford co pilot 360, כולל (בהתאם לרמת האבזור) התרעה בפני התנגשות המסוגלת לזהות הולכי רגל, התרעה מסטיה מנתיב, ניטור שטחים מתים, סיוע לזינוק בעליה, התרעה מתנועה צולבת, תיקון אקטיבי של ההיגוי כדי לחזור לנתיב הנסיעה.

בנוסף תמצאו בפורד סופר דיוט מערכות חשובות כמו בקרת שיוט אדפטיבית המתאימה את מהירות השיוט לקצב התנועה, חיישני לחץ אוויר בצמיגים ואפילו מפתח חכם, MyKey, שניתן לתכנות והגדרה.