גלה עוד

טנדר 4X4 לכל אתגר

פורד ריינג'ר מביא בשורה חדשה לכל מי שמחפש את הטנדר העוצמתי והמתקדם ביותר בשטח. בזכות מערכת 4X4 מובילה וקשוחה, נעילת דיפרנציאל ותיבת העברה עם LOW יש לריינג'ר החדש יכולות מעל ומעבר לטנדר רגיל. לצד הכוח יש הפורד ריינג' גם חבילות אבזור נוחות ואבזור בטיחות מתקדם שיעשו את הנסיעה לשטח או לעיר לנעימה במיוחד

עיצוב

התבנית למראה של טנדר 4X4 לא במקרה שנוצקה על ידי פורד. ענקית הרכב שמייצרת את המספר הגדול ביותר של טנדרים בעולם. ברמת אבזור XLT תמצאו חבילת כרום המכסה את חזית הרכב, מראות הצד, ידיות הדלתות וארגז המטען. בנוסף יש גם חישוקי סגסוגת 17 אינץ' מעוצבים ואפילו נעילה חשמלית לדלת הארגז. פנסי ערפל ותאורת יום אוטומטית הם חלק מהאיבזור הסטנדרטי.

בתוך הקבינה המאובזרת יש מסך מגע 8 אינץ' צבעוני המרכז את כל הפונקציות המרכזיות של הריינג'ר ובכללן גם מערכת שמע וממשק בלוטות' לטלפון נייד. בין המושבים הקדמיים יש קונסולה גדולה לאחסנה, שמשה קדמית מבודדת חום ורעש, ציפוי עור לגלגל ההגה ומנוף ההילוכים.

מסתכל לשטח בעיניים

הטורבו דיזל של פורד מוכיח את יכולות באתגרי שטח ועבודה במקומות הקשוחים ביותר בעולם. זהו מנוע הדור האחרון בנפח 2.0ל' המפיק 170 כ"ס ו-42 קג"מ ב-1750 סל"ד. שילוב טכנולוגיות מתקדמות ומערכת ניהול חכמה מקנה לריינג'ר צריכת דלק משולבת של 8.8 ליטר ל-100 קילומטרים. הכוח יורד לגלגלים דרך תיבת הילוכים ייחודית עם 10 הילוכים, פרי פיתוח חדש של פורד. הנהג יכול לבחור בין הנעה אחורית, הנעה כפולה והנעה כפולה ב-LOW בזכות תיבת העברה עם פיקוד אלקטרוני. כשתנאי השטח מאתגרים במיוחד, מצויד הפורד ריינג'ר בנעילת דיפרנציאל אחורית מקורית. בנוסף, חבילת מיגון תחתי מקורית שומרת על הבטן הרכה ממפגשים לא רצויים. בנוסף לעוצמה המכאנית יש גם "שכל" אלקטרוני בצורה של סייען לזינוק בעליה וגם בקרת נסיעה במדרון. אם זה לטיול עם המשפחה או לגרירה מדחס אוויר כבד באתר בניה – הפורד ריינג'ר מצויד בכלים הנכונים להתגבר על כל אתגר.

בטיחות אקטיבית ומערכות סיוע

הבטיחות במרכז. גם בפורד ריינג'ר. הטנדר מצויד ב-7 כריות אוויר, התרעה ותיקון סטיה מנתיב, בלימת חירום אוטומטית עם זיהוי של הולכי רגל ורוכבים על דו-גלגלי. בנוסף יש ברייגנ'ר גם מצלמת חניה, זיהוי תמרורי דרך ואפילו עוגני ISOFIX לעיגון בטוח של מושבי הילדים.

פורד ריינג'ר הוא דוגמה לכך שטנדר 4X4 מודרני לא חייב להיות ספרטני ודל ומסוגל לספק לא רק את הקשיחות, העמידות והיכולת הנהדרת בשטח אלא גם חבילת בטיחות מודרנית ואבזור נוחות רב.