גלה עוד

פולקסווגן ARTEON eHybrid

ארטאון אינו רק יפה, אלא מפגן טכנולוגי משולב בסטייל שלא ניתן להישאר אדיש לו. הצללית האירודינמית מסתירה בתוכה מערכת הנעה חדשנית. היברידית נטענת המאפשרת נסיעה חשמלית טהורה לטווח של עד 59 ק"מ ובמהירות של עד 130 קמ"ש.

טווח הנסיעה החשמלי של פולקסווגן ארתאון eHybrid תפור במיוחד לפרופיל השימוש היומי שלך. רוב הנסיעות היומיות לא עולות על 50 קילומטרים וככאלו תוכל להעביר את ימי העבודה, בנסיעה מהמשרד הביתה – רק על כוח החשמל. טעינת הסוללה משקע ביתי תארך כ-3.5 שעות בלבד – כך תצא בכל בוקר לעבודה בשיא היעילות והכוח.

עוצמה משולבת של 218 כ"ס ו-40 קג"מ יוצרים חווית נהיגה עילית. זמינות הכוח המיידית שמגיעה מהמנוע החשמלי מזכירה לך שארתאון נותן עוצמה שימושית המוסיפה לתפוקה של מנוע הטורבו-בנזין. יחד הם תקבל טווח גדול של קילומטרים בין תדלוקים.

עיצוב מוחצן כמו שהוא מינימאליסטי, סדאן ספורטיבית שיוצאת בהצהרת איכות רועמת. אם אתה מחפש רכב מנהלים שונה וייחודי עם מסר ברור של טעם טוב תמצא את זה בארתאון. חישוקי סגסוגת מעוצבים, תאורת LED מלאה, קווי גוף ייחודיים. זאת לצד חלל פנים מהודר ועשוי ברמת פרימיום לה אתה מצפה.

בתא הנהג תגלה קוקפיט דיגיטאלי מלא ברזולוציה גבוהה שתוכל לבחור בו איזה סוג מידע יוצג. בנוסף, מולטימדיה עם מסך מגע גדול וקישוריות המאפשרת לממשק כל סמארטפון ולהנגיש לך את אנשי הקשר, המוזיקה והניווט הפרטיים שלך. כל זה בתוך סביבת נהג מהודרת ואיכותית.