גלה עוד

סיאט לאון פלאג אין FR

המשפחתית הקומפקטית של ישראל עכשיו גם היברידית נטענת לחוויה מחשמלת. סיאט לאון פלאג-אין היא יותר מעוד מכונית היברידית. זה אומר שהיא קודם כל תשתמש במנוע החשמלי ותוסיף אליו את הכוח של מנוע הטורבו רק כשצריך עוצמה נוספת. כדי לטעון את הסוללה כל מה שצריך זה לחבר אותה לשקע החשמל או לעמדת טעינה.

סיאט לאון החדשה היא גדולה ומרווחת מתמיד. עם בסיס גלגלים מאורך, מרכב מעוצב מחדש וחבילת אבזור FR המביאה לכם לוח מחוונים דיגיטלי, מסך מגע 10 אינץ', גג שמש פנורמי, חישוקי גלגלים מעוצבים 18 אינץ', גלגל הגה ספורטיבי, בקרת אקלים תלת-אזורית ועוד אבזור נוחות רב.

מערכת ההנעה המתקדמת משלבת מנוע טורבו-בנזין יחד עם מנוע חשמלי לתפוקה משותפת של 204 כ"ס ו-35 קג"מ. כל זה יביא אתכם ל-100 קמ"ש רק ב-7.4 שניות. סוללת ליתיום גדולה, 12.8 קוט"ש, מסוגלת לספק טווח נהיגה חשמלי מלא של עד 62 קילומטרים לפני מעבר לנהיגה היברידית רגילה המשלבת חשמל ובנזין.

עם דירוג בטיחות 7 כוללת חבילת הסיוע והבטיחות האקטיבית 7 כריות אוויר, בקרת שיוט אדפטיבית, בלימת חירום אוטונומית ותיקון סטייה מנתיב. בנוסף יש גם ניטור שטחים מתים, זיהוי הולכי רגל ורוכבי דו-גלגלי, קריאת תמרורים ועוד מערכות רבות שיהפכו את הנהיגה בסיאט לאון ההיברידית לחוויה בטוחה, דינאמית וחסכונית יותר מתמיד.