גלה עוד

פנאי עוצמתי וחסכוני

ה-SUV הגדול של SEAT מציע פתרון כפול למי שצריך 7 מושבים וגם נוסע מרחקים גדולים. כשהוא מיישם את אותו הבסיס המכאני כמו ברב המכר סקודה קודיאק ומוסיף עליו את שמחת החיים והאופי הספורטיבי של מותג הרכב הספרדי.

עיצוב

הסיאט טאראקו עם שבעה מושבים שאפשר לקפל או להציב לפי הצורך, יוצר יותר מקום בשבילך לחיות בגדול. עיצוב המרכב משקף את אייקון הביצועים שהוא SEAT, מותג האב של CUPRA חורכת האספלט. בלי התחכמויות הטאראקו נטול גימיקים ומסתכל בגובה העיניים לנהגים שהוא עוצב כדי קודם כל לשרת אותם. זהו רכב פנאי, SUV, שנועד למי שרוצים לעלות לשלב הבא בחיים.

שבעת המושבים מגיעים כסטנדרט בסיאט טאראקו. אפילו כשכול המושבים ניצבים עדיין נשאר נפח של 230 ליטרים בתא המטען (כמו ברכב מקבוצת סופרמיני). קיפול שורות המושבים השלישית והשניה יוצר משטח טעינה אחיד וארוך ומגדיל את נפח המטען ל-1775 ליטרים נדיבים ביותר.

חבילת הנוחות עומדת בקנה אחד עם מיטב המותגים שבחזית הטכנולוגיה. לוח מחוונים דיגיטלי מלא במידה 10.25 אינץ' ולידו ממשק מולטימדיה חדשני עם מסך מגע 8.25 אינץ'. קישוריות לטלפון נייד, הגדרות רבות לתפקודים שונים ברכב וגם מחשב רכב שעוזר מאד לנהל את הנסיעה בדרך היעילה ביותר. עוד תמצאו בקרת אקלים עם 3 אזורי אקלים, כניסה והתנעה ללא מפתח, קיפול מראות חשמלי וניצנוץ בהיר של פנסי LED ראשיים.

כוח ועוצמה

מנועי דיזל הם תמיד הבחירה הטבעית ביותר עבור מי שלא מוכן לוותר על כוח אבל צריך גם צריכת דלק טובה בעיקר בנסיעות ארוכות עם מטען מלא של נוסעים וציוד. סיאט טאראקו דיזל מצויד במנוע 2.0 ל' טורבו-דיזל מוכח של קבוצת VW המפיק 150 כ"ס ו-36 קג"מ. הכוח עובר לגלגלים הקדמיים דרך תיבת הילוכים כפולת-מצמדים יעילה במיוחד עם 7 הילוכים. הכוח של המנוע מאפשר ל-SUV 7 מושבים הזה להגיע ל-100 קמ"ש ב-10.1 שניות בלבד ולמהירות מירבית של 201 קמ"ש. זה אומר שבקצב שיוט רגיל על הכביש יהיה לכם המון כוח זמין כל הזמן.

בטיחות אקטיבית ומערכות סיוע

עם 7 מושבים אין פשרות בבטיחות. חבילת הבטיחות מקיפה ביותר וכוללת 7 כריות אוויר, תיקון אקטיבי של סטיה מנתיב הנסיעה. אם הנהג אינו עירני המרצדס תזהה זאת ותמליץ על הפסקת מנוחה. בנוסף מערכות כמו בלימת חירום אוטונומית, המזהה הולכי רגל ורוכבי אופניים, ניטור שטח מת, חיישנים המתריעים על אי חגירת חגורות במושבים האחוריים וכל מה שצריך כדי שאתם והיקרים לכם מכל תגיעו אל היעד בשלום. בנוחות המירבית ועם חווית נסיעה ברכב SUV 7 מושבים מהיעילים והמצוידים ביותר שיש.