גלה עוד

ניסן Z

פעם אייקון תמיד אייקון

עם השורשים עמוק במורשת הביצועים המפוארת של ניסאן, ה-Z החדש הוא כל מה שעושה מכונית ספורטיבית לכה מושכת ומהנה לנהיגה. משנת 1969 ה-Z כותבת מחדש את החוקים בעולם מכוניות הספורט. עיצוב מלהיב וחסר פשרות, מנוע עוצמתי והתנהגות כביש שתגרום לכם להנאה מובטחת. אלו שלושת עמודי התווך שעליהם ה-Z של ניסאן עומדת. אז וגם היום.

עיצוב

ניסאן Z החדשה שואבת השראה רבה מאותה 240Z מהדור הראשון. תצורת קופה עם 2 דלתות בה תא הנהג משוך לאחור ולפניו מכסה מנוע ארוך, גג המשתפל במתינו לאחור ופוגש ספויילר קטן וחצוף המיישר את זרימת האוויר מהזנב. מאחור הוא חתוך אנכית ומוגדר על ידי יחידות תאורה "מעוננות" אשר משולבות בפס עיטור כהה ובוהק. אי אפשר להתעלם מבליטת הכוח שעל מכסה המנוע ולא משבכת החזית הגדולה וצמד פנסי ה-LED היוצרים חיבור מודרני לקלאסיקה ההיא.

אבזור

הקוקפיט בנוי סביבך, הנהג. האיש הכי חשוב – האיש האוחז בהגה. מושבים ספורטיביים עם ריפודים משולבי עור, לוח מחוונים דיגיטלי עשיר בתצוגות – כולל תצוגה ספורטיבית המהבהבת כשמגיע הרגע המדויק להחליף הילוך. ההגה שבידיים שלך מעוצב כמו זה שב-GTR המיתולוגי ואת רמת התקשורת שלו אפשר להגדיר רק במונחים מעולם המירוצים – אגדה. לוח מחוונים דיגיטלי 12,3 אינץ' עם שלושה מצבי תצוגה, מסך מולטימדיה 9 אינץ' עם קארפליי אלחוטי וממשק אנדרואיד אוטו – יש אפילו תצוגת סל"ד למגדש הטורבו – עד 240 אלף סיבובים לדקה!

לא נפקד מקומה של מערכת שמע פרימיום מבית BOSE עם 8 רמקולים, המושבים הקדמיים מחוממים ועם כיוון חשמלי, בקרת אקלים דיגיטלית, כניסה והתנעה ללא מפתח ועוד פריטי אבזור רבים שהופכים כל נהיגה לחוויית יוקרה דינאמית.

בטיחות

מכונית שלא עושה וויתורים בביצועים לא עושה וויתורים גם בבטיחות. זה מתחילה ממערכת בקרת יציבות ואחיזה דינאמית, 6 כריות אוויר, תיקון אקטיבי של סטיה מנתיב, בלימת חירום אוטונומית המזהה גם הולכי רגל ורוכבי דו"ג. בנסיעות ארוכות בקרת שיוט אדפטיבית מורידה מעייפות בנהיגה ובנוסף יש גם מראת פנים מתכהה אוטומטית והתראה על ירידה בלחץ האוויר בצמיגים. מערך בטיחות נרחב המשלים את האופי המלהיב של המכונית הנחשקת ביותר על הכביש.