גלה עוד

מרצדס GLC200

מראה עדכני לרכב הפנאי החזק ביותר. תא נהג מעוצב מחדש, ומראה עוצמתי יותר. כל זה וגם נוחות נסיעה משופרת והתנהגות כביש מדויקת יותר מתמיד. ה-GLC החדשה של מרצדס היא הסמל לפרימיום מודרני והיא עושה זאת עם הצעה עשירה יותר של אבזור, דינאמיות, וטכנולוגיות קצה שבאים לשרת אותך.

טכנולוגיית MBUX הייחודית של מרצדס לא רק שמבינה את מה שאתם אומרים היא גם מגיבה לתנועות הידיים. זו דרך חדשה לגמרי להפעיל את המכונית שלכם. פשוטה ואינטואיטיבית, על ידי מגע, דיבור או תנועה. זאת בנוסף להתממשקות מלאה עם סמארטפון וגישה מהירה לכל אנשי הקשר, למוזיקה וללוח השנה שבנייד.

הכוח מגיע ממנוע טורבו חדש בנפח 2.0ל' המפיק 197 כ"ס וקרוב ל-33 קג"מ, ההנעה כפולה קבועה, לכל ארבעת הגלגלים, דרך מערכת הנעה מתקדמת ותיבת הילוכים אוטומטית בת 9 הילוכים. זה נותן ל-GLC יכולת דינאמית מרשימה של רק 7.9 שניות ל-100 קמ"ש אבל גם צריכת דלק מצוינת לאותן נהיגות ארוכות.

חבילת אבזור AMG מוסיפה את התיבול הספורטיבי לרכב הפנאי המעוצב עם חישוקי גלגלים ייחודיים, גריל קדמי מעוצב, תא נהג וסביבת נוסעים עם דיפונים וריפודים ייחודיים. כנסו עוד היום לחוויה המיוחדת של GLC.