גלה עוד

פנאי פרמיום ועוד

יותר מ-SUV. יותר מקופה ספורטיבית. יותר מאי פעם. ה-GLC קופה משלבת את כל היתרונות  השימושיים כמו חלל פנים וישיבה גבוהה שיש לרכב פנאי עם המראה הספורטיבי והמוביל של דגמי ה-COUPE המובילים של מרצדס. ספורטיבית וחדשנית יותר מתמיד.

עיצוב

הנה משהו מיוחד כזה היוצר רגש. בכל נהיגה ומכל זווית בה תראו את ה-GLC היא עוצרת נשימה. המראה יציב יותר, בטוח יותר בעצמו ועוצמתי יותר מאי פעם. ה-GLC פועם עם נוכחות מורגשת של SUV מבלי לאיים עם ממדים עצומים. פירוש נקי וחושני יותר לרכב פנאי פרימיום מודרני.

בפנים תגלו שכל דבר נמצא בהישג יד. יותר מזה, לא צריך יותר מאצבע אחת כדי לעבור בין התפריטים השונים במסך המגע הגדול או על משטח המגע הייחודי שבין המושבים. מידע רב מוצג בלוח מחוונים דיגיטלי 12.3 אינץ' המשולב באופן מושלם בעיצוב קוקפיט שהוא קודם כל מרצדס.

מושבים קדמיים מחוממים יקבלו אתכם בימי החורף הקרים ביותר עם עיצוב AMG המחזק את האופי הספורטיבי של רכב פנאי ברמה הגבוהה ביותר. עוד באבזור תמצאו כניסה והתנעה ללא מפתח, דלת תא מטען עם פתיחה חשמלית, סייען חניה, בקרת אקלים דו-אזורית ואפילו זכרון למצב ההגה ומראות הצד.

כוח ועוצמה

פלאג-אין הייבריד מאפשר לכם להנות מנסיעה חשמלית נקיה של עשרות קילומטרים אם תטענו את המרצדס בעמדת טעינה ביתית או ציבורית. ב-GLC תוכלו לנסוע עד כ-45 קילומטרים על טעינה אחת, בהחלט מספיק לסידורים הרגילים סביב הבית.

אבל השילוב של החשמל עם מנוע טורבו-בנזין חזק הוליד יכולת מרשימה יותר מאי פעם. יחד מפיקים המנועים 320 כוחות סוס ו-70 קג"מ. המון כוח שיורד לכביש דרך כל ארבעת הגלגלים ותיבת הילוכים אוטומטית פלנטרית עם 9 הילוכים. התאוצה היא באיזורים של מכונית על: 5.7 שניות ל-100 קמ"ש עם הגבלה אלקטרונית של המהירות המירבית ל-230 קמ"ש.

בטיחות אקטיבית ומערכות סיוע

אין פשרות בבטיחות. חבילת הבטיחות מקיפה ביותר וכוללת 7 כריות אוויר, תיקון אקטיבי של סטיה מנתיב הנסיעה. אם הנהג אינו עירני המרצדס תזהה זאת ותמליץ על הפסקת מנוחה. בנוסף מערכות כמו בלימת חירום אוטונומית, בקרת שיוט אדפטיבית, ניטור שטח מת, זיהוי והקרנת תמרורי תנועה וכל מה שצריך כדי שאתם והיקרים לכם מכל תגיעו אל היעד בשלום. בנוחות המירבית ועם חווית נסיעה ברכב פרימיום מהטובים בעולם.