גלה עוד

חשמלי מלא למימד חדש של עוצמה וטכנולוגיה

ייחוד ויכולת עם הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר. שני מנועים חשמליים עם תפוקה של 480 כ"ס ו-85 קג"מ כראוי לגרסה הבכירה, החזקה ביותר והמאובזרת ביותר של EQE החשמלית ממרצדס. העוצמה האדירה הזו תשגר את החבילה הטכנולוגית המובילה הזו ל-100 קמ"ש בפחות מ-5 שניות. יכולת דינמית ללא פשרות עם טווח של מאות קילומטרים וחבילות אבזור נוחות ובטיחות מובילים.

עיצוב

העיצוב האירודינאמי של ה-EQE מרמז גם על התכלית. מקדם גרר מהנמוכים ביותר שיש בעולם הרכב ועם חידודי עיצוב כמו שרק AMG אמיתית יודעת לתת: מסיטי אוויר, חישוקי גלגלים ייחודיים שדרכם תוכלו לזהות קליפרים למעצורים חזקים מבית AMG.

מרצדס EQE AMG היא אחת הסדאנים הספורטיביים והמהירים ביותר שיש והיא עושה זאת עם המראה המובחן של הדור החדש והד ביותר של רכבי העילית ממרצדס.

בתוך תא הנהג וחלל הנוסעים ממשיך המפגש המרתק בין טכנולוגיות קצה פורצות דרך לבין האיכות המוכרת והמסורת של מרצדס. חווית הנסיעה מתחילה ממערכת מתלי אוויר מתקדמת המספקת נוחות ברמה הגבוהה ביותר ומסוגלת גם להתאים עצמה ליכולת הדינאמית הנדרשת כאשר קצב הנהיגה עולה. מושבים נוחים עם חימום, אוורור ואפילו עיסוי הם המקום המרכזי בתוך החלל אל מול קוקפיט דיגיטלי מלא ברמה שעוד לא נראה בעולם הרכב.

מול עיני הנהג יש לוח מחוונים דיגיטלי רב תפקודי בגודל 12.3 אינץ' ותצוגה עילית המקרינה מידע חיוני על שמשת הרכב. במרכז מסך רחב ידיים בעל נראות נפלאה מהווה את מרכז השליטה בפונקציות הרבות של ה-EQE באמצעות ממשק MBUX מהדור החדש ביותר. תפעול בעזרת מגע או באמצעות פיקוד קולי בכמה שפות יאפשר בחירה למשל של ערוץ השמע של מערכת פרימיום עם 15 רמקולים.

תאורת אווירה מרובת גוונים וחומרי דיפון וריפוד ברמה הגבוהה ביותר יוצרים חווית נהיגה שהיא הייטקית וטכנולוגית אבל קודם כל מרצדס.

הנעה

AMG הוא שילוש אותיות אייקוני. המשמעויות שלו רבות והפכו במרוצת השנים לשם נרדף לאיכות עילית ובעיקר המון כוח ממנועים רושפי אש. המהפכה החשמלית עשתה שינוי עמוק ומביאה הרבה יותר כוח, כמעט 480 כ"ס, בשקט מופתי. עם 85 קג"מ שני המנועים מניעים את כל ארבעת הגלגלים ומזניקים את הסדרן העתידנית ל-100 קמ"ש ב-4.2 שניות בלבד.

בכביש מפותל כמו גם בעיר ל-EQE יש מערכת היגוי לכל ארבעת הגלגלים. יותר בטיחות, יותר אחיזה וחווית נהיגה שלא מהעולם הזה.

לסוללת הליתיום-יון המתקדמת קיבולת של 90 קוט"ש וזו מאפשרת, בהינתן התנאים, טווח נסיעה של עד 470 ק"מ בין טעינות.

בטיחות

מרצדס EQE היא מבין המכוניות החשמליות הבטוחות ביותר על הכביש. עם דירוג 5 כוכבי בטיחות עדכני של NCAP עם ציונים גבוהים בהגנה על יושבי הרכב, נוסעים צעירים ותפקוד מערכות הבטיחות האקטיביות הרבות והשונות שיש ברכב.