גלה עוד

מרצדס EQC400‎‎

החשמלית שמרימה את הרף

לא כל המכוניות החשמליות נבראו זהות. כשמדובר במרצדס EQC400  זה הרבה יותר מסוללה ומנועים חשמליים – אלא בחוויית מרצדס מלאה בכל ממד איכות אפשרי המתאימה לעולם החדש של המהפכה החשמלית. מרצדס EQC400 סביבתית, שקטה, מהירה כמו הרוח ושקטה כמוה. הגיע הזמן לחוות את המעבר להנעה החשמלית ברמה הגבוהה ביותר.

עיצוב

מרצדס EQC מבריקה עם אסתטיקה פורצת דרך. סמל בלתי מעורער לחדשנות ובטחון בזכות צמצום של קווי מרכב מוגזמים ויצירה של מראה נקי, ברור וחושני ביותר שלא משאיר ספקות כי מרצדס EQC עומדת בחזית של תעשיית הרכב.

עיצוב תאורה ייחודי המזהה את ה-EQC גם בלילה ונותן לנהג עוצמת תאורה גם בכבישים החשוכים ביותר. חבילת אבזור AMG מוסיפה נופך ספורטיבי ל-SUV עם ביצועים עוצרי נשימה וגם חצאיות מיוחדות לפנים ומאחור וחישוקי 19 אינץ' בעיצוב AMG.

תא הנהג וסביבת הנוסעים לא דומים לשום דבר אחר, שאינו מרצדס. הקוקפיט דיגיטלי מלא ומחבר לוח מחוונים דיגיטלי עם תצוגת מולטימדיה 10.25 אינץ' בממשק MBUX המתקדם של מרצדס. תפעול אפשרי דרך מסך המגע, משטח מגע ייחודי בין המושבים ואפילו הפעלה קולית.

גימורים בחומרים מתקדמים, סיבי פחמן, ו-ARTICO המיוחד למרצדס. תאורת אווירה בעשרות גווני צבע וסביבה שתתן לכם את התחושה יוצאת הדופן שיש רק למכוניות הנושאות את סמל מרצדס.

אבזור

מרצדס EQC מצוידת בחבילת אבזור עשירה במיוחד. בין הפרטים הבולטים אפשר למנות כניסה והתנעה ללא מפתח, חבילת אבזור AMG הכוללת שטיחוני AMG, דוושות אלומיניום, דיפון תקרה שחור, גלגל הגה ספורטיבי מצופה עור עם משטחי מגע זעירים על פניו, שמשות פרטיות כהות, משטח טעינה אלחוטי למכשירים תומכים ועוד פריטי אבזור רבים שיהפכו כל נסיעה ב-EQC לחווית פרימיום שקטה ומפנקת.

הנעה

ממכונית פרמיום מצפים ליותר. גם ממכוניות פרמיום חשמליות כמו ה-EQC. לפיכך מצויד רכב הפנאי המהודר בשני מנועים חשמליים המספקים הנעה כפולה ולא פחות מ-408 כ"ס וכ-77 קג"מ. הכוח העצום הזה מנוהל על ידי מערכת משוכללת המאפשרת לנהג ה-EQC לבחור בין כמה מצבי נהיגה ואף ליצור פרופיל ייחודי לו.

הכוח למנועים מגיע מסוללת ליתיום-יון מנוהלת בעלת קיבולת של 80 קוט"ש שמספקת לא רק ביצועים עוצרי נשימה של 5.1 שניות ל-100 קמ"ש אלא גם טווח רשמי של 393 ק"מ (בהתאם לתנאי הנהיגה המשתנים ואופי הנהיגה).

יכולת טעינה מהירה תבטיח כי גם נסיעות בינעירוניות ארוכות במיוחדת יהיו נטולות חרדת טווח.

בטיחות

חבילת הבטיחות המקיפה של מרצדס כוללת 7 כריות אוויר, מערכות בקרת יציבות ומשיכה אבל גם תיקון סטיה מנתיב, בלימת חירום אוטונומית, בקרת שיוט אדפטיבית, בלימה חשובה גם בנסיעה לאור, ניטור עייפות הנהג ולחצי האוויר בצמיגים.

יש גם תאורת LED מרובת אלומות המונעת סנוור ואפילו מכסה מנוע אקטיבי להגנה על הולכי הרגל.