גלה עוד

העתיד החשמלי הפך להווה עם רכב הפנאי החשמלי המבריק של מאזדה. אפס פליטת מזהמים ו-100% האופי הנמרץ והאיכות חסרת הפשרות של מאזדה. מכונית שתוכננה לספק את הצרכים היומיומיים של המשפחה האורבנית שלא עוצרת לרגע. מודרנית וסטייליסטית מן החוץ ומרווחת מן הפנים היא לא רק נמרצת אלא גם נותנת את הגמישות שאתם זקוקים להם על בסיס יומי.

הכוח מגיע ממנוע חשמלי בעוצמה של 146 כ"ס ו-27.1 קג"מ והוא מוזן מסוללה עם קיבולת של 35.5 קוט"ש המסוגלת, בזכות יעילות יוצאת דופן, לספק טווח עירוני של 265 ק"מ או בינעירוני של 200 קילומטרים (WLTP). טעינת DC מהירה עד 40 קו"ט מאפשרת לזנק מ-20% ל-80% טעינה ב-36 דקות בלבד

MX-30 מאזנת באופן מושלם סגנון ייחודי ומראה מלהיב. שפת העיצוב KODO הייחודית ששמה את האדם במרכז היא בעלת אופי חזק המתמקד במה שחשוב: פשטות ועוצמה. הגימור של תא הנהג הוא ברמה הגבוהה של מאזדה עם חומרים מעולים והרכבה מוקפדת. עיצוב הפנים תוכנן כדי להשרות רוגע על היושבים ברכב וכמובן נושא את הטכנולוגיות העדכניות כדי לשמור על קישוריות לעולם הדיגיטלי.

חבילת הבטיחות ברמה הגבוהה ביותר, דרגה 8 המרבית, וכוללת 7 כריות אוויר, תיקון סטיה מנתיב, בקרת שיוט אדפטיבית, בלימת חירום אוטונומית עם זיהוי הולכי רגל ורוכבי דו"ג ועוד מערכות מתקדמות רבות שנועדו לשפר את בטיחות הנוסעים ומשתמשי הדרך. מאזדה MX-30 החשמלית – מביאה עידן חדש של רכב פנאי עירוני ונמרץ שלא עושה פשרות באיכות ובטיחות ומאפשר נהיגה נטולת זיהום אוויר ומלא בסטייל.