גלה עוד

מאזדה CX50

לא גדול מדי ולא קטן מדי. מאזדה CX-50 החדש משתמש בפלטפורמת הדור האחרון המתקדמת ביותר של מאזדה כדי להגדיר מחדש את התכונות של SUV מודרני. מעט גדול יותר מה-CX-5 רב המכר והרבה יותר מתאים לעידן המודרני ועתיר הטכנולוגיה בו אנו חיים. כנסו למאזדה CX-50 וצאו להרפתקה.

עיצוב

מאזדה CX-50 עוצבה לחבר אתכם עם הטבע. העוצמה האסטטית המרשימה של הרכב  מחברת דינאמיות ועוצמה עם הקפדה עילית על הפרטים הקטנים ביותר. המסר העיצובי ברור: תכליתיות הרוצה לפרוץ את המרחבים וקוראת לכם לצאת ולחקור.

אשפי העיצוב של מאזדה עמלו במשך שנתיים כדי להגיע לעיצוב העיצוני המשקף את הסביבה של הרכב בכל מימד אפשרי. העיצוב שנולד בכוונה תחילה כדי להיות בסביבת אורגנית וטבעית נועד לשקף ולהגביר את היופי שסביבו. כל זה מבלי לאבד מהמראה המוכר והמזוהה של מאזדה מהדור החדש והמתקדם ביותר.

חלל הפנים האיכותי הוא שיתוף פעולה מרהיב של צורה עם תכלית. הפנים של CX-50 נוצר לספק חווית נסיעה עילית ומפנקת אבל גם להיות עמיד בפני אתגרי החיים. תא הנהג וסביבת הנוסעים הם המקום המושלם שממנו אפשר לספוג את הסביבה שבה ה-CX-50 נוסע. בין אם זה בעיר או בעומק השטח.

המושבים הקדמיים ממוקמים באופן מושלם, בצד הנהג מול ההגה וביחס לדוושות ובצד הנוסע בחלל מול השמשות הגדולות. כל פקד, מנוף ובקר נמצאים בהישג ידו של הנהג ולוח המחוונים ומסך המולטימדיה שלידו מספקים מידע רב באופן אינטואיטיבי וקל להבנה.

בהתאם לחבילת האבזור מצוידת מאזדה CX-50 בריפודי עור איכותיים, מושבים קדמיים ואחוריים עם חימום וקדמיים מאווררים, גלגל הגה מחומם. בחלק מרמות האבזור תמצאו תפרים מיוחדים על ריפודי המושבים – אלו נוצרו בהשראת נעלי הרים ואילו הקונסולה המרכזית בעלת המרקם כמו של טבעת המיקוד בעדשות מצלמה המיועדות לצילומי טבע מרהיבים.

 

אבזור

בהתאם לחבילת האבזור מצוידת מאזדה CX-50 החדשה בממשקי אפל קארפליי ואנדרואיד אוטו ממסך 8.8 אינץ' או 10.25 אינץ'. תפעול המערכת נעשה על ידי מגע במסך עצמו, באמצאות בורר חכם או על ידי פקודות קוליות.

באמצעות הממשק תוכלו להנות מהפלייליסט האישי שלכם ולהשמיע אותו במערכת שמע פרימיום מבית BOSE המצוידת בעד 12 רמקולים ותוכננה במיוחד למבנה של ה-CX-50 כדי שתוכל לספק לכם את השמע הטוב ביותר בכל הרפתקה ובכל מצב.

עוד תמצאו, בהתאם לחבילת האבזור, משטח טעינה אלחוטי לניידים תומכים, גג שמש פנורמי, דלת תא מטען עם פתיחה חשמלית, מפתח חכם, בקרת אקלים עם מסנן אבקנים ועוד אבזור נוחות רב.

הנעה

מתחת למכסה המנוע המעוצב תמצאו יחידת כוח מוכרת ומרשימה. בנזין 2.5ל' מתקדם עם הזרקת דלק ישירה ותזמון שסתומים משתנה. טכנולוגיות המבטיחות תפוקה גבוהה וצריכת דלק נמוכה. התפוקה עומדת על 195 כ"ס ו-26 קג"מ כך שיש לצפות לביצועים מלהיבים באמת.

תיבת הילוכים אוטומטית פלנטרית עם 6 הילוכים מעבירה באופן החלק ביותר את כוח המנוע לכל הגלגלים דרך מערכת הנעה כפולה קבועה מתקדמת שמסוגלת לתעל אוטומטית את כוח המנוע לגלגלים בעלי האחיזה הרבה ביותר. בנוסף, בורר מצבי נהיגה יאפשר לכם לבחור בין מצב נורמל, ספורט ושטח.

בטיחות

מכונית כה מרשימה עם מנעד יכולת נרחב ויכולת דינאמית מרשימה מצוידת גם בחבילת בטיחות מקיפה שתשמור עליכם ועל חיי היקרים לכם מכל. מערך נרחב של מערכות סיוע ובטיחות אקטיביות הכולל בקרת שיוט אדפטיבית חכמה, תאורת LED עוקבת פניה, תצוגה עילית המקרינה מידע חשוב על שמשת הרכב מול עיני הנהג, מצלמות חניה ומצלמות 360 מעלות, חבילת i-Activesense שהיא שם כולל לתיקון סטיה מנתיב, סייען לנסיעה בפקקים, ניטור שטח מת ועוד מערכות רבות ושונות (בהתאם לרמת האבזור) שכל תכליתן היא להבטיח את ביטחונכם.