גלה עוד

טויוטה 4Runner

מזה ארבעה עשורים השם 4Runner ביסס את מעמדו כרכב הרפתקאות קשוח ורב יכולת. זו ההזדמנות שלכם לקחת חלק במשהו מיוחד באמת בכל פעם שאתם מביטים ברכב או נכנסים לנסיעה. לטויוטה 4Runner מבנה מוכח של מרכב עוצמתי ומעוצב על שלדת פלדה חזקה המספקת את האמינות והעמידות המצופה מטויוטה וממערכת ה-4X4 האייקונית שבה.

עיצוב

אי אפשר לטעות במסר העוצמה והקשיחות של עיצוב המרכב. מהחזית הדומיננטית הנושאת את סמל TOYOTA, שבין שני פנסי LED חזקים. מכסה המנוע הארוך מוביל את העין לשמשה זקופה המקנה ראות מעולה החוצה ומחברת את הקווים של צידי הרכב עם הכנפיים המעובות ודלת תא מטען אחורית מפוצלת ומאפשרת גישה לציוד גם דרך השמשה האחורית בלבד.

את הנהג והנוסעים ממשיך את העיצוב התכליתי והעוצמתי של המרכב. גלגל הגה גדול עשיר בפקדים שונים של מערכות השמע, בקרת השיוט והטלפון. לוח מחוונים קלאסי מספק מידע שימושי נחוץ ולידו מסך מולטימדיה 8 אינץ', מתגים גדולים מבטיחים הפעלה קלה של כל מערכות הרכב, בין אם נוסעים בעיר או בשטח. כל חומרי הדיפון, הריפודים השונים עשויים במחשבה על האתגרים והצרכים הייחודיים של לקוחות 4Runner

אבזור

חבילת האבזור של רמת LIMITED היא בין העשירות והמפנקות במשפחת הגרסאות של 4Runner. זו כוללת חישוקי גלגל 20 אינץ', שמשות כהות ועליהם צמיגים ברוחב 245 המתאימים לנהיגה בשלל תנאים.

סביבת הנוסעים עשירה במיוחד עם ריפודי עור יוקרתיים על כל שלושת שורות המושבים. מושבים קדמיים מחוממים ומאווררים. בנסיעות ארוכות תהנו ממערכת שמע פרימיום מבית JBL עם 15 רמקולים וגם מהשירות של בקרת אקלים דו-אזורית בעלת פתחים גם לשורת המושבים השלישית.

הנעה

מתחת לפני השטח תמצאו את אותם הרכיבים שהפכו את הלנדקרוזר לאגדה. טויוטה 4Runner משתמש באותה פלטפורמה מוכחת עם מתלים נפרדים בחזית וסרן חי מאחור. הכוח הרב מגיע ממנוע v6 בנפח 4.0ל' המפיק 270 כ"ס וכ-38 קג"מ ויותר לתיבת העברה עם LOW דרך תיבת הילוכים אוטומטית עם 5 הילוכים.

מערכת ההנעה המתקדמת מצוידת בדיפרנציאל מרכזי מוגבל החלקה ועם בורר המאפשר את הנעילה שלו. עוד תגבור מגיע ממערכת סיוע לנסיעה במורד תלול וגם סייען לזינוק בעליה שעובד בנסיעה לפנים או בנסיעה לאחור.

עוצמה וביצועים חלקים על הכביש וכל מה שצריך כדי לכבוש את השטח.

בטיחות

חבילת הבטיחות המקיפה של טויוטה 4Runner כוללת 8 כריות אוויר, מערכות בקרת יציבות ומשיכה, עוגנים לארבעה מושבי בטיחות לילדים וגם תיקון סטיה מנתיב, בלימת חירום אוטונומית בלימת חירום עם זיהוי של הולכי רגל ורוכבי אופניים וגם בלימה אוטומטית בנסיעה לאחור.

בנוסף קיימות מערכות סיוע חשובות הכוללות בקרת שיוט אדפטיבית המסתגלת לקצב התנועה שבכביש וגם מערכת ניטור שטחים מתים.

חבילת הבטיחות המקיפה שהופכת את האייקון של השטח גם לרכב משפחתי נעים ובטוח בכבישים ובעיר.