גלה עוד

טויוטה קורולה Hybrid

את טויוטה קורולה לא צריך באמת להציג. אחת המכוניות הנמכרות ביותר בישראל ובעולם. הדור האחרון והחדש ביותר של קורולה הוא גם המרשים, הבטוח והחסכוני ביותר שהיה אי פעם. פתרון מושלם למשפחה או לצי הרכב. כל האיכות והיתרונות של טויוטה עם חבילות האבזור הייחודיות שלנו.

מערכת ההנעה ההיברידית בקורולה מנצלת את הטעינה עצמית של מנוע הבנזין וכן רגנרציה (מחזור) של אנרגיית הבלימה והתנע של הרכב בנסיעה כדי לייצר חשמל המנוצל בהמשך להנעה. עם מנוע בנזין חסכוני בנפח 1.8ל' ומנוע חשמלי אשר יחד מפיקים 122 כ"ס מתקבלת צריכת דלק זעומה של 4.5 ל' ל-100 ק"מ (נתוני יצרן). בשבילך זה מתורגם לחסכון כבר מהקילומטר הראשון.

טויוטה קורולה הייבריד זמינה בשתי רמות אבזור: ביזנס ואקזקיוטיב שתיהן נהנות מדירוג בטיחות 7 הגבוה בזכות שילוב חבילת הבטיחות האקטיבית המקורית של טויוטה TSS. בנוסף חבילות אבזור נוחות עשירות המכילות מערכת שמע מקורית עם 6 רמקולים, ממשקי קארפליי ואנדרואיד, מסך מולטימדיה 8 אינץ', בקרת אקלים מפוצלת, תאורת יום LED ועוד.

חבילת אבזור אקזקיוטיב כוללת גם גג נפתח, מושבים קדמיים מחוממים, פנסי ערפל LED, חיישן גשם להפעלה אוטומטית של המגבים, חישוקי סגסוגת 16 אינץ' ופריטים נוספים.