גלה עוד

אקורה MDX

קחו את האיכויות הגבוהות של הונדה עם חבילות העילית של מותג הפרמיום ACURA. מנועים חזקים כולל גרסת טורבו, מתלים מתקדמים, היגוי חד וחבילות אבזור נוחות ובטיחות שיגרום לכל מותג פרמיום לתכנן מסלול מחדש. ברוכים הבאים לעולם של ACURA

עיצוב

חדשנות הפוגשת עידון. אקורה MDX יוצרת חווית פרימיום ייחודית של ביצועים וסטייל. בסיס גלגלים ארוך וסרחי עודף קצרים מחדדים את האופי הדינאמי של רכב הפנאי הייחודי ביותר שיש. החזית הייחודית עם צמד פנסי LED בעלי חתימת אור ייחודית, מאחור מפלט עם 4 פתחים למסר ספורטיבי מובהק, קו גג ארוך הנמשך לאחור ומסיט רוח היוצרים, יחד עם מכסה המנוע הארוך, תחושה שהרכב מהיר אפילו כשהוא עומד בחניה.

כנסו לתא הנהג או לאחד המושבים האחוריים המרווחים ותגלו מפגש בין הייטק למסורת של יצור רכבי פרימיום ברמה הגבוהה ביותר. קוקפיט דיגיטלי מלא עשיר במידע ואפשרויות להתאמה אישית, גלגל הגה ספורטיבי ומושבים מרופדי עור עם אוורור וחימום, שמשות פרטיות עם בידוד אקוסטי וכל מה שצריך כדי לעשות את הנסיעה היומית למשהו שתצפו לו מדי בוקר.

אבזור ייחודי

בהתאם לרמת האבזור תוכלו לבחור בין חישוקי גלגל 20 אינץ' בגרסת A או 21 אינץ' בגרסה S הספורטיבית. זו גם נהנית מקליפרים אדומים מבית BREMBO במעצורי הגלגלים הקדמיים.

עוד באבזור הייחודי תהנו מהשירות של מערכת שמע תלת מימד, 3D, עם 16 רמקולים מבית ELS STUDIO שתתן לכם חווית שמע של אולם קונצרטים. לחיזוק חווית הנסיעה תוכלו לבחור בין 27 גוונים שונים של תאורה אווירת הפנים וכמובן לממשק את הטלפון הנייד שלכם למערכת המולטימדיה המסוגלת לקבל אפל קארפליי ואנדרואיד אוטו.

דלת תא מטען חשמלית תקל על הגישה לתא המרווח ואפילו תוכלו לפתוח מרחוק את החלונות ואת גג השמש – בגרסת S.

בתחום הגימורים תהנו ממשטחי אלומיניום מוברש עם דוגמאות ייחודיות, דוושות אלומיניום ספורטיביות.

 

ביצועים לכל אתגר

אקורה MDX יכול להיות שלך עם אחד משני מנועי V6 עוצמתיים. עם 290 כ"ס או 355 כ"ס בגרסת S המחודדת והספורטיבית. תיבת הילוכים אוטומטית מובילת שוק עם 10 הילוכים והנעה כפולה קבועה חכמה יבטיחו ביצועים מלהיבים ואחיזת כביש מוחלטת בתנאי דרך משתנים וכבישים מפותלים. גרסת S מוסיפה גם מתלי אוויר מתכווננים, מתלים אקטיביים, מעצורים קדמיים מבית BREMBO וגם חישוקי גלגל 21 אינץ' בעיצוב מסובב ראשים.

 

בטיחות אקטיבית ומערכות סיוע

עם כוח רב מגיעה גם אחריות. אקורה MDX מצוידת בחבילת הבטיחות האקטיבית והסיוע לנהג מהדור האחרון והמתקדם ביותר. זה כולל בקרת שיוט אדפטיבית עם יכולת לזחול בפקקים, בלימת חירום אוטונומית עם זיהוי של הולכי רגל, התראה ותיקון של סטיה מנתיב, קריאת תמרורי דרך, זיהוי תנועה חוצה מאחור וגם 7 כריות אוויר, בקרת יציבות ומשיכה, נקודות עיגון ייעודיות למושבי בטיחות לילדים וגם ניטור שטחים מתים.

חבילת בטיחות וסיוע כה רחבה ומקיפה שמשלימה את החבילה הדינאמית המרשימה של אקורה MDX.

שתי חבילות אבזור ברמה הגבוהה ביותר

לקוחות אקורה יכולים לבחור בחבילת האבזור המהודרת, A SPEC , עם מנוע המפיק 290 כ"ס, חישוקי 20 אינץ' ועוד איבזור נוחות ובטיחות רב.

לצידה משווקת גם גרסה ספורטיבית, Type S, המוסיפה גם טורבו לתפוקה של 355 כ"ס ו-49 קג"מ, מתלי אוויר, חבילת אבזור ספורטיבי, חישוקי 21 אינץ' ומעצורי BREMBO איכותיים.

בשני המקרים תהנו מה-SUV המרשים ביותר שיש על הכביש או אצלכם בחניה.