גלה עוד

אקורה INTEGRA spec-A

קחו את האיכויות הגבוהות של הונדה עם חבילות העילית של מותג הפרמיום ACURA.

ספורטיבית עם יכולות טורבו מופלאות

עיצוב

 

קומפקטי ספורט פרימיום עם עיצוב חמש דלתות שבטוח יהפוך את הנהיגה למהנה.

חדשנות הפוגשת עידון. אקורה יוצרת חווית פרימיום ייחודית של ביצועים וסטייל.

כנסו לתא הנהג או לאחד המושבים האחוריים המרווחים ותגלו מפגש בין הייטק למסורת של יצור רכבי פרימיום ברמה הגבוהה ביותר. קוקפיט דיגיטלי מלא עשיר במידע ואפשרויות להתאמה אישית, ג

לגל הגה ספורטיבי ומושבים מרופדי עור עם אוורור וחימום, שמשות פרטיות עם בידוד אקוסטי וכל מה שצריך כדי לעשות את הנסיעה היומית למשהו שתצפו לו מדי בוקר.

אבזור ייחודי

בהתאם לרמת האבזור תוכלו לבחור בין חישוקי גלגל 20 אינץ' בגרסת A או 21 אינץ' בגרסה S הספורטיבית. זו גם נהנית מקליפרים אדומים מבית BREMBO במעצורי הגלגלים הקדמיים.

עוד באבזור הייחודי תהנו מהשירות של מערכת שמע תלת מימד, 3D, עם 16 רמקולים מבית ELS STUDIO שתתן לכם חווית שמע של אולם קונצרטים. לחיזוק חווית הנסיעה תוכלו לבחור בין 27 גוונים שונים של תאורה אווירת הפנים וכמובן לממשק את הטלפון הנייד שלכם למערכת המולטימדיה המסוגלת לקבל אפל קארפליי ואנדרואיד אוטו.

דלת תא מטען חשמלית תקל על הגישה לתא המרווח ואפילו תוכלו לפתוח מרחוק את החלונות ואת גג השמש – בגרסת S.

בתחום הגימורים תהנו ממשטחי אלומיניום מוברש עם דוגמאות ייחודיות, דוושות אלומיניום ספורטיביות.

 

 

בטיחות אקטיבית ומערכות סיוע

עם כוח רב מגיעה גם אחריות. אקורה מצוידת בחבילת הבטיחות האקטיבית והסיוע לנהג מהדור האחרון והמתקדם ביותר. זה כולל בקרת שיוט אדפטיבית עם יכולת לזחול בפקקים, בלימת חירום אוטונומית עם זיהוי של הולכי רגל, התראה ותיקון של סטיה מנתיב, קריאת תמרורי דרך, זיהוי תנועה חוצה מאחור וגם 7 כריות אוויר, בקרת יציבות ומשיכה, נקודות עיגון ייעודיות למושבי בטיחות לילדים וגם ניטור שטחים מתים.

חבילת בטיחות וסיוע כה רחבה ומקיפה שמשלימה את החבילה הדינאמית המרשימה של אקורה MDX.

חבילת אבזור ברמה הגבוהה ביותר