גלה עוד

אאודי A4

מלוטשת ומתקדמת, האודי A4 העוצמתית שלנו תעניק לך את השילוב המוצלח ביותר של עיצוב דינאמי ושימושיות של רכב מהודר. מכונית מנהלים ספורטיבית למי שלא הולך בתלם.

חיצונית העיצוב חד וקלאסי מזוהה מיד כ-AUDI. בפנים ל-A4 חלל נוסעים מהודר ותא הנהג פרמיום, עשיר בטכנולוגיות חדשניות המסייעות לחווית הנהיגה שלך. אודי A4 היא החבילה השלמה ביותר שיש.

ספורטיבית ומפוסלת

העיניים נמשכות לגימור הספורטיבי של אודי A4, הן לא יכולות שלא. הקווים האירודינאמיים הארוכים והפיסול האופייני של AUDI ניכרים מכל זווית שתביט בה.

הצדדים של הרכב מושכים את המבט לבתי הגלגלים הרחבים וגימורי הצד אשר יוצר לרכב המהודר תנוחה ספורטיבית שנראית מהירה אפילו בחניה – בלי קשר לחבילת האבזור זהו רכב מנהלים מרשים. פנסי LED מלא וחישוקי סגסוגת מעוצבים רק מוסיפים לאפקט כניסה שאי אפשר להתעלם ממנו.

דינאמית וספורטיבית

הכוח מגיע ממנוע טורבו בנזין הזרקה ישירה מתקדם TFSI בנפח 2.0ל' עם מערכת היברידית קלה. המנוע מפיק 150 כ"ס ו-27.4 קג"מ עוצמתיים הזמינים לך כבר ב-1,350 סל"ד נמוכים. זה אומר של אודי A4 יש זמינות כוח נהדרת ותגובתיות נמרצת כפי שצפוי ממותג פרמיום.

הכח יורד לכביש דרך תיבת הילוכים כפולת מצמדים עם 7 הילוכים בעלת פעולה מהירה וחלקה במיוחד. לתיבה המתקדמת תפקיד מרכזי בקבלת ביצועים מלהיבים וגם צריכת דלק מצויינת. פחות מ-9 שניות ל-100 קמ"ש וצריכת דלק משולבת של כ-5.5 ליטרים ל-100 ק"מ.

מקום לכל המשפחה

עם ארבע דלתות וחמישה מושבים מרווחים, אודי A4 היא לימוזינה משפחתית מהודרת ושימושית. מושב אחורי עם משענות מתקפלות יגדילו עוד יותר את הנפח של 460 ליטרים של תא המטען הגדול. בנוסף, אאודי מנצלת את חלל הפנים הנדיב עם תאי אחסון רבים כדי שיהיה מקום לחיים שלך.

חבילת אבזור יוקרתית

מגלגל הגה רב תפקודי עם פקדים שעליו, ממשק מולטימדיה מתקדם עם מסך מגע גדול, בקרת אקלים דיגיטלית מפוצלת ורב אזורית ועד מושבים ספורטיביים מרופדים בחומרים הטובים ביותר. תא הנהג וסביבת הנוסעים של אודי A4 החדשה הוא המקום הבטוח והמהודר שלך. קוקפיט דיגיטלי ובורר מצבי נהיגה יאפשרו לך להתאים את האודי למצב הרוח ולקצב התנועה.